Hakkımızda

Hakkımızda

Kaliteli ürünleri hızlı ve güvenli şekilde müşterilerine sunma şiarıyla 1956 yılında Ali Öztürk öncülüğünde yola çıkan Mikron Makina faaliyete başladığı günden bu yana sorumluluk bilinci ve müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Her geçen gün kendini yenileyen ve gerçekçi hedefler koyan firmamız 1979 yılında Mikron Ticaret, 1992 yılında da bugünkü adı olan Mikron Makina Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi ismini almıştır. Türkiye’nin en büyük sac işleme tezgahları üreticisi Durmazlar A.Ş’nin bölge bayiliği, Dalgakıran hava kompresörlerinin bayiliği, Millstar – Keepway Türkiye distribütörlüğü şirketimizin faaliyet konularıdır.

Vizyon olarak belirlediğimiz ilkelerimiz ise şu şekildedir:

Mikron Makina teknoloji ile piyasa arasındaki entegrasyonu sağlayan, son teknolojik gelişmeleri takip eden ve bunları müşterilerine en uygun koşullarda sunan bir hizmet anlayışını benimser. Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden Mikron Makina bu gelişmeler ışığında müşterilerine tavsiyelerde bulunur ve teknolojinin nimetlerinden en iyi şekilde faydalanılmasına imkan tanır.

Teknoloji ile üretim arasındaki bağın güçlenmesi noktasında önemli bir görev üstlenen Mikron Makina, alanında öncü kuruluşlar arasında yer alır ve ülke ekonomisine bu noktada katma değer sağlar.

Mikron Makina, teknoloji ile üretimin kesişme noktasında yer aldığından üstlendiği kritik görevin farkında ve sorumluluğundadır.

Tüm bu şartlar altında Mikron Makina, müşteri talep ve beklentileri ile gelişen teknolojik şartları bir araya getirecek ve her gün yeni hedefler belirleyerek bu hedefleri gerçekleştirmeye gayret edecektir.